Wyjątkowe miejsce

Nasze smaki

Do serc naszych klientów trafiamy nie tylko wystrojem i serwisem, ale przede wszystkim przez żołądek, czyli kuchnią. Codziennie serwujemy obfite dworskie śniadania, a dania naszego obiadowego i kolacyjnego menu zostały przygotowane smacznie, świeżo i przy zastosowaniu produktów najwyżej jakości, które daje nam okolica.

W naszym kulinarnym DNA mamy wpisany smak polskiej kuchni, którą staramy się tworzyć bazując na tradycyjnych recepturach, jednakże w nowoczesnym wydaniu zapewniając pełnię smaków i ucztę dla zmysłów.

Witold Drobny

Witold Drobny

O wyjątkowe doznania kulinarne oraz jakość dań zadbał doświadczony Szef Kuchni – Witold Drobny – kreator naszego menu.

Karierę w gastronomii rozpoczął w 1996r. Pracował w warszawskich hotelach Sheraton, Hyatt i Regent Warsaw. W hotelu Grand Hyatt w Doha był szefem odpowiedzialnym za promocję kuchni polskiej w Katarze, a w 2018 roku promował polską kuchnię w Singapurze w trzech pięciogwiazdkowych hotelach - Fullerton, SO Sofitel, Sofitel Resort and Spa Santosa.Swoje umiejętności szlifował pod okiem: Henricha Moederle, Kurta Schellera, Franka Funke, Artura Grajber, Stefano Bonafe.

Wyjątkowe miejsce

Kawiarnia

Miłośnikom pysznej kawy oddajemy do dyspozycji urokliwe i klimatyczne wnętrze kawiarni połączonej z biblioteką. To miejsce relaksu, gdzie w wygodnym fotelu poczytasz intersującą książkę, ale przed wszystkim przestrzeń gdzie będziesz mógł delektować się świeżo paloną kawą, wykwintną mieszanką herbat czy też oryginalnym deserem.

W kawiarni zapraszamy również do degustacji wyselekcjonowanych alkoholi, nalewek oraz win z przeróżnych zakątków świata.

Wyjątkowe miejsce

Extravaganza Bar

W sezonie letnim otwieramy Extarvaganza Bar. Tu odpoczniesz w hamaku lub wygodnym siedzisku, kosztując wyśmienitych koktajli i przepysznych przekąsek. Będziesz mógł również zaopatrzyć się w smaczny kosz piknikowy i wraz z bliskimi aktywnie lub pasywnie wypocząć na trawie, w otoczeniu parkowej zieleni.

Wyjątkowe miejsce

Sklep

Zapraszamy do naszego sklepu. Jakościowe, oparte na tradycyjnych recepturach i sprawdzone przez ekspertów produkty przedłużą Ci kulinarne doznania i pamięć naszych dworskich smaków.