Wyjątkowe miejsce

Wyjątkowe miejsce

Aby zrozumieć wyjątkowość miejsca, przenieśmy się do 1819 r. Wówczas Jan Nepomucen Antoni Siemieński herbu Leszczyc rozpoczął budowę. Wizytówką budynku była i jest fasada z czterokolumnowym doryckim portykiem. Jego sercem był salon z biblioteką.

  • 16luksusowych pokoi
  • 24/7profesjonalny roomservice
Kawałek historii
Niezapomniani goście

Dzisiejsze oblicze dworu

Odrestaurowany dwór w Żytnie to także miejsce spotkań towarzyskich i imprez rodzinnych. Oferuje gościom wypoczynek zarówno dla ciała, jak i duszy. Sprzyja temu architektura przestrzeni i wszechobecna zieleń.

Ogrody

Park dworski

Zaprojektowany, aby być naturalnym uzupełnieniem dworu. Alejki, ławki, bogate nasadzenia roślin w parku mają funkcję estetyczną, ale także pozwalają gościom na odpoczynek i wyciszenie.

Spa

Spa

Dworek dysponuje także SPA, którego specjalnością jest kompleksowa pielęgnacja ciała, pozwalająca na relaks w atmosferze ciszy. Zabiegi wykonywane są przez specjalistów, przy użyciu jakościowych kosmetyków.

Odrestaurowane pokoje gościnne

Dwór w Żytnie jest otwarty na gości, którzy cenią ponadprzecięte miejsca. Jednocześnie może w nim przebywać kilkudziesięciu gości, gdyż w dworze jest łącznie 16 pokoi. Ich metraż waha się od 15 do 30 m kw. Poza tym osoby ceniące spokój i niezależność mają do dyspozycji odrębny domek położony nad jednym ze stawów. Odrestaurowane przestrzenie są dopracowane w najmniejszym szczególe, ale także są funkcjonalne. Spełnią one oczekiwania osób podróżujących w biznesie, nowożeńców i ich gości, a także rodzin z dziećmi.

Luxury

Apartament z balkonem i tarasem, z jedną sypialnią i salonem. Idealny dla par, które chcą spędzić czas w romantycznym otoczeniu. Rezerwacja pobytu może być doskonałym prezentem na urodziny czy rocznice. We wnętrzach dominują ciepłe kolory, niebanalne wzory i luksusowe tkaniny. W takim apartamencie doba hotelowa okaże się zbyt krótka.

Family

Apartament, z dwiema sypialniami oraz łazienką. To oferta dla wymagających gości, także tych podróżujących z dziećmi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, w apartamencie wydzielona jest także przestrzeń dla opiekunki.

Standard

Każdy z gości w standardzie pokoju ma łazienkę i piękny widok z okna - zieleń, stawy, alejki okalające obiekt. Pokoje są wyposażone w telewizor, łazienki w suszarki, jedno- i dwuosobowe łóżka.

Domek Myśliwski

Luksusową przestrzeń oferuje domek z sypialnią, salonem z kominkiem, łazienką, kuchnią i tarasem. Domek ma 60 m kw. powierzchni i znajduje się przy jednym ze stawów. Każdy detal we wnętrzu jest elementem architektonicznej wizji, której celem było zapewnienie najwyższego standardu.